Новий Харків
Електробритва Новий Харків НХ-8506 Фаворит S+ Violet
Гарантія12
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
1 473 ₴ найнижча за 30 днів1 473 ₴ за 90 днів
06-2409-22
Пропозиції магазинів
1 магазин
Характеристики
| Гарантія | 12 |
Опис
Електробритва для сухого гоління, роторна, тип живлення мережа/акумулятор Ni-Mh, час заряду 8 год, час роботи від акумулятора 30 хв, індикація рівня заряджання, 3 бритвені голівки, плавальна голівка, відкидний тример, очищення сухе, колір фіолетовий.
Інші товари Новий Харків

Бритва акумулятор/мережа Новий Харків НХ-8503 Лідер Red
975 ₴

Бритва акумулятор/мережа Новий Харків НХ-8504
1 089 ₴

Бритва акумулятор/мережа Новий Харків НХ-8504 Фаворит+ Blue
1 089 ₴

Бритва акумулятор/мережа Новий Харків НХ-8506 ФаворитS+ Violet
1 445 ₴

Бритва акумулятор/мережа Новий Харків НХ-8506 Фаворит S+ Black
1 445 ₴

Бритва акумулятор/мережа Новий Харків НХ-8507 Лідер-Q Black
1 179 ₴

Бритва акумулятор/мережа Новий Харків НХ-8507 Лідер-Q Red
1 145 ₴

Бритва від мережі Новий Харків НХ-8526 ФаворитS Blue
1 325 ₴