Art of Sex
Флогер Art of Sex BDSM Flogger Еко шкіра
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
484 ₴ найнижча за 30 днів484 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2508-23
Пропозиції магазинів
1 магазин
Опис
Флогер BDSM Art of Sex - це невід'ємний атрибут для любителів БДСМ. Одночасно ніжний і жорсткий Флоггер відмінно підійде як для пристрасного шмагання, так і для легкого поддразнивания, пестячи і обпалюючи спину та інші ерогенні зони партнера. Флоггер підходить для розігріву перед використанням інших ударних інструментів або як самостійний аксесуар. Дерев'яну ручку обтягнуто якісною еко-шкірою, інструмент виконаний з дотриманням усіх нюансів для вашої безпеки.
Інші товари Art of Sex

Металева анальна пробка S з диявольським хвостом Art of Sex - Succubus, чорний
1 197 ₴

Лоскітка зі шльопалкою Піка Art of Sex – Puff Peak
211 ₴

Сексуальна вінілова спідниця Art of Sex My Love
781 ₴

Брелок на карабіні для ключів Art of Sex Bunny
169 ₴

Брелок на карабіні для ключів Art of Sex Kitty, Білий
169 ₴

Брелок на карабіні для ключів Art of Sex Mouse, Білий
169 ₴

Свічка воскова Art of Sex size M 15 см низькотемпературна
390 ₴

Сексуальні вінілові панчохи Art of Sex - Lora з мереживом
645 ₴