
Black&Decker
Black&Decker BXGR2000E
ТипРаклетниця-гриль
Потужність, Вт1500
Розміри, см24,1х54,5х13
Розміри робочої поверхні, смнемає даних
Вага, кгнемає даних
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
8 199 ₴ найнижча за 30 днів8 199 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2409-22
Пропозиції магазинів
1 магазин
Характеристики
| Тип | Раклетниця-гриль |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Розміри, см | 24,1х54,5х13 |
| Розміри робочої поверхні, см | немає даних |
| Вага, кг | немає даних |
| Регульований термостат | є (плавне регулювання) |
| Антипригарне покриття | є |
| Піддон для збирання соку | є |
| Кришка | немає |
| Потужність | 1500 Вт |
| Розміри робочої поверхні | немає даних см |
| Вага | немає даних кг |
| Розміри | 24,1х54,5х13 см |
Схожі за характеристиками
Інші товари Black&Decker

Газонокосарка електрична Black&Decker BEMW451
5 529 ₴

Шліфувальна машина Black&Decker -QS (KA88)
4 557 ₴

Фрезер Black&Decker KW1200E
4 799 ₴

Верстак Black&Decker WM536
4 999 ₴

Будівельний фен Black&Decker KX2001K-XK (KX2001K)
3 335 ₴

Верстак Black&Decker WM301
2 469 ₴

Акумуляторна викрутка Black&Decker CS3652LC
1 819 ₴

Black&Decker BXVMS600E
2 570 ₴