
Florim Group
Керамограніт Florim Group 784543 Iconic Life Yam Opal Glo 60х120 см
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
4 559 ₴ найнижча за 30 днів4 559 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2709-09
Пропозиції магазинів
1 магазин
Опис
Керамограніт Florim Group 784543 Iconic Life Yam Opal Glo 60х120 см
Інші товари Florim Group

Керамограніт Florim Group 765850 Rock Salt Celtic Grey Nat Ret 60x120 см
4 139 ₴

Керамограніт Florim Group 765851 Rock Salt Danish Nat Ret 60x120 см
4 139 ₴

Керамограніт Florim Group 769921 Reves De Rex Noisette Mat 6мм 1 120x280 см
7 889 ₴

Керамограніт Florim Group 769922 Reves De Rex Perle Mat 6мм 120x280 см
7 889 ₴

Керамограніт Florim Group 769925 Reves De Rex Noisette Glo 6мм 120x280 см
9 329 ₴

Керамограніт Florim Group 769926 Reves De Rex Perle Glo 6мм 120x280 см
9 329 ₴

Керамограніт Florim Group 769934 Reves De Rex Noisette Glo 6Mm 60x120 см
5 829 ₴

Керамограніт Florim Group 765849 Rock Salt White Gold Nat Ret 60x120 см
4 139 ₴