Gianni Terra
Набір подарунковий (ручка перова + кулькова) Gianni Terra Red With Black Червоно-чорний корпус (HH9030/B-F)
height1px
<p style="font-size14.0014px
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
629 ₴ найнижча за 30 днів629 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2608-21
Пропозиції магазинів
1 магазин
Характеристики
| height | 1px |
| <p style="font-size | 14.0014px |
Опис
Ручки від італійської компанії Gianni Terra — це поєднання елегантності, якості та розкішного дизайну. Зробивши такий подарунок бізнес-партнеру, ви можете з часом виявити, що ваші стосунки вийшли на новий довірчий рівень, а зробити приємне для людини подвійно добре, адже з одного боку ручка потрібна для роботи з іншого, це чудовий ексклюзивний подарунок. Унікальний дизайн та висока якість листа – все це ручки преміум класу Gianni Terra ! У переважній більшості випадків у подарунках цінують практичність, а якщо це ще й подвійна практичність, то будьте впевнені, ваш подарунок буде гідно оцінений і прийнятий з великою подякою. Набір ручок Red With Black HH9030/BF , що складається з пір'яної та кулькової ручок, поєднує в собі сучасний стиль та функціональність. Краса даного набору відтінюється не лише чорною вставкою на корпусі ручки та хромованими деталями оздоблення, але й елегантністю дизайну. Стрижень кулькової ручки з чорним чорнилом має товщину лінії письма в 1 мм. Набір комплектується подарунковим футляром, прикрашеним логотипом і обшитим зсередини м'якою бархатистою тканиною. "copyinfo" style="width: 1px;height: 1px;">
Інші товари Gianni Terra
Набір ручок Gianni Terra кулькова та перова Сріблястий (HH122/B-F(silver))
778 ₴
Ручка кулькова Gianni Terra Red Сріблясто-червоний корпус (HH1328/B)
394 ₴
Ручка кулькова Gianni Terra Red Червоно-чорний корпус (HH8198/B)
481 ₴
Ручка кулькова Gianni Terra Yellow Жовтий корпус (HH1380/B)
373 ₴
Ручка перова Gianni Terra Red With Black Червоно-чорний корпус (HHB/F(red))
920 ₴
Ручка-ролер Gianni Terra Black чорно-сріблястий корпус,стрази, дерев'яна коробка (HHB/R(black)
920 ₴