Hop-Sport
Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-060L Pulse червоний 2020
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
22 888 ₴ найнижча за 30 днів22 888 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2709-15
Пропозиції магазинів
1 магазин
Опис
Хочете, щоби Ваші заняття спортом проходили комфортно, безпечно і водночас інтенсивно й із високою ефективністю? Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-060L Pulse дасть таку можливість! Однією з його переваг є особлива конструкція, завдяки якій можна займатися без шкоди для здоров'я навіть людям, які мають медичні протипоказання до більшості видів силових навантажень. Під час вправ на горизонтальному велотренажері спина перебуває в розслабленому стані, відсутній біль у суглобах, не з'являється відчуття напруженості в спині та плечах. Горизонтальне положення ніг спрощує доступ крові до серця, що робить кардіотренування більш ефективними . Масивна конструкція з армованої сталі та сучасні стабілізатори надають тренажеру стійкості й стабільності в роботі. М'яке контурне сидіння гарантує комфорт і правильну підтримку спини, а нековзкі педалі з широкими фіксувальними ремінцями - безпеку під час занять. Завдяки регульованому сидінню Ви з легкістю пристосуєте тренажер відповідно до своїх потреб та заданих цілей. Повністю ізольована 15-кілограмова система маховика працює плавно, безперебійно, а головне - тихо. Займатися на ньому можна навіть уночі, не боячись розбудити мешканців дому! 8 рівнів навантаження дозволяють оптимально підібрати інтенсивність тренувань і поступово підвищувати її. Для мотивації до регулярних занять і моніторингу стану Hop-Sport HS-060L обладнано дисплеєм , де відображаються найважливіші параметри руху: час, швидкість, відстань, калорії, ритм серцебиття. Для
Інші товари Hop-Sport
Коврик для йоги Hop-Sport HS-NB010GM NBR 1см оливковий
828 ₴
Силіконовий масажний подвійний м'яч 63 мм Hop-Sport HS-S063DMB чорний
368 ₴
Коврик для йоги Hop-Sport HS-NB015GM NBR 1,5см ягідний
948 ₴

Мат гимнастический Hop-Sport HS-065FM 5 см складной черный
2 358 ₴

Роликовый массажер Hop-Sport EPP 33 см гладкий blue
468 ₴

Набір Hop-Sport Premium 39кг з лавою HS-2040 HB та штангою 00-G00000224
8 938 ₴

Массажный мяч Hop-Sport HS-S063DMB 63 мм grey
366 ₴

Мат для фитнеса Hop-Sport TPE 0,6 см HS-T006GM blue
988 ₴