System JO
Палаюче серце JO
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
120 ₴ найнижча за 30 днів120 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2509-17
Пропозиції магазинів
1 магазин
Опис
Цвет: Червоний. Материал . Справжнє палаюче серце від JO, Heart Shaped Hand warmer . Що це таке, спитаєте ви?) Hand warmer це просто спосіб додати тепла у стосунки, достатньо натиснути на пластину всередині серця і тепло всередині нього ви відчуєте миттєво. Серце можна використовувати для дії на ерогенні зони, зігріти руки перед відвертою ласкою. Після використання потрібно опустити нагрівач до окропу на 30 секунд і дати охолонути. Hand warmer готовий до повторного використання. І так можна повторювати багаторазово. Не пропустіть свій шанс отримати гаряче серце для найкращих зимових вечорів! Для кого підходить: Наша продукція використовується в СПА салонах та професійних кабінетах. Фахівці розуміють їхню цінність у своїй роботі, і вимагають бездоганної якості продукції. Ми не можемо підвести своїх клієнтів і поставити під загрозу їхню репутацію, тому пропонуємо виключно якісний товар, перевірений незалежними експертами та співробітниками магазину Афродіта. Якщо Ви не займаєтеся масажем професійно, але хочете спробувати – візьміть масажні олії та свічки для домашнього використання. Вони якістю не поступаються професійною, але мають нейтральний, універсальний характер. Найчастіше їх набувають пари, і завжди повертаються за новою партією. Користь та задоволення від використання: Вам колись робили масаж? Було приємно? Згадайте відчуття дотику до тіла, аромат, що наповнював кімнату. Якщо зараз на Вашому обличчі блаженна усмішка, то розповідати про задоволення процесу немає сенсу.
Інші товари System JO

Змазка на водній основі JO H2O Waterbased Aloe (60 мл)
775 ₴
Лубрикант на водній основі System JO H2O Candy Shop Bubblegum 60 мл
572 ₴
Лубрикант на комбінованій основі System JO SILICONE FREE HYBRID WARMING 120 мл
1 154 ₴
Лубрикант на силіконовій основі System JO ANAL PREMIUM WARMING 60 мл
998 ₴
Лубрикант на водній основі System JO ANAL H2O WARMING 60 мл
513 ₴
Лубрикант на водній основі System JO H2O ORIGINAL 30 мл
369 ₴
Лубрикант на водній основі System JO AGAPE ORIGINAL 60 мл
749 ₴
Густа анальна змазка JO ANAL H2O – THICK (60 мл) на водній основі
513 ₴