
Konica Minolta
Тонер-картридж Konica Minolta TN620Y на 64 000 копий @5% Yellow (A3VX251) Original
ТипТонер для принтера
Оригінальністьоригінальний
КолірMagenta (Пурпуровий)
Ресурс, стор19000
Кількість чорнила в комплекті1
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
6 888 ₴ найнижча за 30 днів6 863 ₴ за 90 днів
06-2508-26
Пропозиції магазинів
1 магазин
Характеристики
| Тип | Тонер для принтера |
| Оригінальність | оригінальний |
| Колір | Magenta (Пурпуровий) |
| Ресурс, стор | 19000 |
| Кількість чорнила в комплекті | 1 |
| Сумісність | Canon imageRUNNER ADVANCE C3320, C3320i, C3325i, C3330i |
| productOnVendorSite | www.konicaminolta.com |
| Ресурс | 19000 стор |
Опис
Тонер-картридж TN620Y Konica Minolta Yellow (A3VX251) Original
Схожі за характеристиками

Konica MinoltaТонер-картридж Konica Minolta TN-323 Bizhub 227/287/367 Black (A87M050) Original
3 666 ₴

Konica MinoltaТонер-картридж Konica Minolta PRESS C1060/C1070/C1070P TN-619K, ресурс 66 500@5% Black (A3VX150) Original
4 868 ₴

Konica MinoltaТонер-картридж Konica Minolta TN620K ресурс 60 000@5% Black (A3VX151) Original
4 971 ₴

Konica MinoltaТонер-картридж Konica Minolta PRESS C1060/C1070/C1070P TN-619Y, ресурс 71 000@5% Yellow (A3VX250) Original
6 214 ₴

ACOТонер-картридж ACO для Canon iR ADV C3320/C3320i/C3325i/C3330i аналог 8526B002 Canon C-EXV49 Magenta
1 771 ₴

BASFКартридж тонер BASF для Canon iR-C3320/3325/3330 8526B002 Magenta (BASF-KT-EXV49M)
2 640 ₴

Konica MinoltaТонер-картридж Konica Minolta PRESS C1060/C1070/C1070P TN-619M, ресурс 54 000@5% Magenta (A3VX350) Original
5 023 ₴

Konica MinoltaТонер-картридж Konica Minolta TN620M ресурс 49 000@5% Magenta (A3VX351) Original
5 438 ₴
Інші товари Konica Minolta

Термостат Konica Minolta pagepro 1300W/1350W (41360770TS) Original
224 ₴

Тонер-картридж Konica Minolta TN-221K black 24K (A8K3150)
3 597 ₴

Тонер Konica Minolta TN-323 black (A87M050)
3 686 ₴

A161R73311 - Лента переноса (только лента) KONICA-MINOLTA Bizhub C224/C258/C284/C308/C364/C454/C554
12 072 ₴

Блок формирования изображения bizhub 162/163/181/210/211/Di-152/183/1611/2011 (A08ER70100/4034R70500/4034075900)
11 625 ₴

Бункер для отработанного тонера Konica Minolta (A50UR70115)
4 304 ₴

Блок проявки в сборе Konica Minolta bizhub 164/215 A1XUR70033 | A1XUR70022 | A1XUR70011 | A1XUR70000 В даному блоці прояву не встановлені з заводу фотобарабан та девелопер (так передбачено фірмою-виробником (KONICA MINOLTA)
6 707 ₴

Бушинг/ролик магнитного вала Konica Minolta BIZHUB 164/184/185, A0XX374500
246 ₴