
Konner&Sohnen
Інверторний комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 4000iEG S (UA)
ВиробникKonner&Sohnen
Номінальна потужність3.5 кВт / на бензині, 3.15 кВт – на газі /
Вага40 кг
Максимальна потужність4 кВт / на бензині, 3.6 кВт - на газу /
Тип запускуелектростартер (поворотний)
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
61 520 ₴ найнижча за 30 днів61 520 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2409-11
Пропозиції магазинів
1 магазин
Характеристики
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт / на бензині, 3.15 кВт – на газі / |
| Вага | 40 кг |
| Максимальна потужність | 4 кВт / на бензині, 3.6 кВт - на газу / |
| Тип запуску | електростартер (поворотний) |
| Габарити | 630x475x570 мм |
| Об'єм двигуна | 223 см³ |
| Модель двигуна | KS 240i |
| Рівень шуму | 91 дБ |
| Тип палива | бензин / газ |
| Вихідна напруга | 230 B |
Опис
Правильна синусоїда Вбудований електронний блок з мікропроцесорним управлінням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної роботи чутливої електроніки. Універсальність використання Можливість використовувати як із переносним газовим балоном, так і зі стаціонарною ємністю для зберігання газу (газгольдером). За умови підключення сертифікованим спеціалістом. Тиск у системі подачі не повинен перевищувати 16 бар. Низький рівень шуму Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (66 дБ Lpa 7м), комфортне використання та зручне транспортування. Економічний режим Режим економії палива Economy Mode зменшує витрату палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню обертів двигуна. Ергономічна панель керування Ергономічна панель управління оснащена: LED-дисплеєм, двома USB-роз'ємами 5В/1A, 5В/2.1A, типовою автомобільною розеткою 12В, перемикачем економічного режиму, індикаторами робочого стану, роз'ємом для паралельного підключення генераторів для отримання подвійної потужності, а також кнопкою Reset перезавантаження системи контролю (при спрацьовуванні автомата захисту) та відновлення подачі напруги.
Схожі за характеристиками

Konner&SohnenІнверторний комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 4100iEG (UA)
50 240 ₴

Konner&SohnenІнверторний комбінований генератор Konner&Sohnen KS 2000iG S
29 999 ₴

Konner&SohnenІнверторний комбінований генератор Konner&Sohnen KS 8100iEG
69 999 ₴

Konner&SohnenБензиновий генератор Konner & Sohnen BASIC KS 2200C
16 178 ₴

Daewoo PowerКомбінований генератор (газ-бензин) Daewoo Power GDA 3500DFE
20 800 ₴

Konner&SohnenІнверторний бензиновий генератор Konner&Sohnen KS 2000i S
24 999 ₴

Konner&SohnenІнверторний газобензиновий генератор Könner&Söhnen KS 4100iE G
42 699 ₴

Konner&SohnenІнверторний газобензиновий генератор Könner&Söhnen KS 4000iEG S
52 299 ₴
Інші товари Konner&Sohnen

Дизельний генератор Konner&Sohnen KS 9100HDE-1/3 ATSR
69 299 ₴

Інверторний комбінований генератор Konner&Sohnen KS 2000iG S
29 999 ₴

Інверторний бензиновий генератор Konner&Sohnen KS 2000i S
24 999 ₴

Бензиновий генератор Konner&Sohnen KS 12-1E 1/3 ATSR
90 999 ₴

KS 7000E
36 699 ₴

Акумуляторна пилка ланцюгова Konner&Sohnen KS CS20V-12 set
6 203 ₴
Konner&Sohnen KS 10000E
53 099 ₴
Konner&Sohnen KS 7000E
38 018 ₴