
Longi Solar
Монокристалічна сонячна панель LONGI HPBC Hi-MO6 LR5-54HTH 440Вт
ВиробникLongi Solar
Вага20.8 кг
Габарити1722x1134x30 мм
Гарантія12 місяців
Напруга холостого ходу37,11-39,53
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
4 700 ₴ найнижча за 30 днів4 700 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2509-11
Пропозиції магазинів
1 магазин
Характеристики
| Виробник | Longi Solar |
| Вага | 20.8 кг |
| Габарити | 1722x1134x30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга холостого ходу | 37,11-39,53 |
| ККД | 22,5 % |
| Номінальна потужність | 440 Вт |
| Ступінь з ахист | IP68 |
| Тип осередку | 108 (6x18) |
Опис
Купити Монокристалічну сонячну панель LONGI HPBC Hi-MO6 LR5-54HTH 440Вт в Україні, опис, відгуки. Монокристалічний модуль LONGI HPBC Hi-MO6 LR5-54HTH має високий рівень надійності. Панель показує відмінну продуктивність навіть при низькій температурі або малій освітленості, а також забезпечать високоефективну роботу СЕС. Модель створена із застосуванням передових матеріалів та компонентів сучасного ринку фотовольтаїки. Унікальна технологія N-Type. Панель містить 108 високоякісних кремнієвих елементів, розташованих у 18 рядах та вмонтованих у раму з композитного сплаву товщиною 30 мм. Ці елементи перетворюють сонячну енергію на постійний струм з максимальною напругою 39,53 В і силою 14,3 А, забезпечуючи низький рівень нагріву та підвищену продуктивність. Панель захищена 3,2-міліметровим загартованим склом. Сонячна панель витримала тести на удароміцність градом діаметром 25 мм при швидкості вітру 23 м/с і може витримати снігове навантаження до 5200 Па та вітрове до 2400 Па. Також вона стійка до солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено незалежними тестами. Ступінь захисту IP68 означає повний захист від пилу та можливість короткочасного занурення у воду до глибини 1 метра без ризику випадкового контакту електричних компонентів з людиною. Модель сертифікована за стандартами ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 та відповідає галузевим нормам IE61215, IE61730, що гарантує її високу якість та безпеку. Важливі особливості: З'єднувальний кабель постійного струму довжиною 1,2 м Роз'єм п
Схожі за характеристиками

Longi SolarМонокристалічна сонячна панель Longi Solar LR5-72HPH-550M
5 900 ₴

AXIOMAМонокристалічна сонячна панель AXIOMA energy N-TYPE AXM108-16-182-440N 440Вт
4 200 ₴

Монокристалічна сонячна панель Longi Solar LR5-54HIB-405M Half Cell PERC (405Вт) чорна рамка
4 428 ₴

Longi SolarМонокристалічна сонячна панель LONGI HPBC Hi-MO 6 LR5-72HTH-580M 580Вт
6 600 ₴
Інші товари Longi Solar

Монокристалічна сонячна панель Longi Solar LR5-54HTH-435M
425 ₴

Сонячна панель Longi Solar LR5-54HTH-430M HPBC Hi-MO 6
4 897 ₴
Longi Solar Hi-MO 7 LR8-66HGD-610M Silver Frame Mono Bifacial
4 608 ₴
Longi Solar Hi-MO 7 LR8-66HGD-620M Silver Frame Mono Bifacial
5 096 ₴
Longi Solar Hi-MO X10 LR7-72HVH 645M
5 598 ₴
Longi Solar Hi-MO X6 Max LR7-54 HTH 460М
4 126 ₴
Longi Solar Hi-MO X6 Max LR7-54 HTH 465М
3 637 ₴
Longi Solar Hi-MO 7 LR8-66HGD-615M Silver Frame Mono Bifacial
6 579 ₴