Love To Love
Віброяйце Love To Love Feel Love Рожевий
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
3 860 ₴ найнижча за 30 днів3 860 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2509-17
Пропозиції магазинів
1 магазин
Опис
Щоб урізноманітнити свої еротичні ігри, як соло, так і з партнером, рекомендуємо купити віброяйце Love To Love FEEL LOVE PINK з пультом управління. Анатомічно правильна форма, м'який силікон та надійна петелька для вилучення забезпечують безпеку та комфорт, а для максимального задоволення передбачено 10 режимів вібрації та 5 рівнів інтенсивності. Починайте з м'яких дратівливих вібрацій і посилюйте їх, поки не застогнете від оргазму! Або передайте пульт партнеру, щоб зазнати ефекту несподіванки. Привабливе та якісне віброяйце покрите приємним та безпечним для тіла силіконом. Його форма розроблена спеціально для комфортного запровадження з урахуванням анатомічних особливостей. Мотор працює дуже тихо і не видасть ваших ігор навіть якщо ви спробуєте використовувати його не тільки в спальні. 10 режимів вібрації - кожна підбере для себе відповідний ритм або варіюватиме їх у процесі гри; 5 рівнів інтенсивності для швидкого та потужного оргазму або розтягування задоволення на довгий годинник; зручний пульт керування з радіусом дії 10 метрів (батарейки в комплекті); щільна надійна силіконова петля для безпечного вилучення; водонепроникність для приємних водних процедур та легкого очищення. USB-кабель для заряджання в комплекті.
Інші товари Love To Love

Силіконова анальна пробка Love To Love OPEN ROSES
899 ₴

Ерекційне кільце широке Love To Love COOL RING
500 ₴

Масажна олія Love To Love - Love Me Tender, Mojito
118 ₴

Вібратор на палець Love To Love Tickle me
1 682 ₴

Ерекційне кільце подвійне Love To Love FLUX RING
628 ₴
Масажна свічка Love To Love LIGHT MY FIRE Monoi (65 мл)
899 ₴

Масажна піна Love To Love Tickle My Body Cotton candy (150 мл)
769 ₴

Вібратор на палець Love To Love KISSCOOL - IRIDESCENT
2 532 ₴