
Kali Audio
LP-6 2nd Wave Black
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Пропозиції магазинів
1 магазин
Інші товари Kali Audio

Студійні монітори Kali Audio LP-UNF (Black)
14 719 ₴

Студійний монітор Kali Audio LP-6 2nd Wave (Black)
10 459 ₴

Моніторний контролер Kali Audio MV-BT
4 749 ₴

Студийный монитор Kali Audio LP-6 2nd Wave Black (1 шт)
11 739 ₴

Студийный монитор Kali Audio LP-6 V2 Grey (1 шт)
11 739 ₴

Студийный монитор Kali Audio MM-6 Multimedia Speaker (Single)
12 819 ₴

LP-UNF
18 059 ₴

Студійний монітор Kali Audio LP-8 V2
14 659 ₴