Magic Motion
Анальна смарт-пробка Magic Motion Equinox
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
1 689 ₴ найнижча за 30 днів1 689 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2509-17
Пропозиції магазинів
1 магазин
Опис
Цвет: Чорний. Материал . Любите анальний секс? Хочете отримувати дедалі більше задоволення від анальної стимуляції? Пропонуємо Вам ознайомитися з чудовим варіантом для різноманітності анальних забав! Нова анальна смарт-пробка Magic Motion Equinox доставить Вам масу нових та приємних відчуттів! Маленький розмір і дуже м'який матеріал пробки дозволяють зробити введення її в анус ніжним і безболісним! Ергономічна форма та потужна вібрація роблять стимуляцію глибшою та чуттєвішою! Завдяки такій універсальній формі, проби можна використовувати не тільки для анальної стимуляції, а і для стимуляції будь-якої ерогенної зони. Виготовлена пробка із безпечного, бархатистого силікону чорного кольору. Силікон швидко приймає температуру тіла, тому не завдає ніякого дискомфорту. загальна довжина пробки становить - 10,8 см. робоча довжина – 8 см. діаметр пробки – до 3,3 см. Так, ця фантастична пробка підключається до смартфону та здатна Вам подарувати весь спектр сексуальних можливостей! При підключенні пробки до смартфону Ви отримуєте: - Додаткові 9 режимів вібрацій; - режим, який дозволяє синхронізувати Вашу улюблену музику з вібрацією; - чат для інтимного листування, який доступний лише у додатку; - Можливість підключення свого партнера на іншому смартфоні до іграшки; - Режим, який дозволяє самостійно малювати ритмічний малюнок вібрацій; - можливість включати вібрацію за символами, доступно 4 символи: квіточка, спіраль, зірочка і серце. Щоб підключити масажер до смартфону, Вам потрібно за
Інші товари Magic Motion

Смарт-вібратор Magic Motion Umi
2 277 ₴

Смарт-віброяйце Magic Motion Sundae
1 299 ₴

Кабель для заряджання Magic Motion charging cables (Umi, NyX, Bobi)
397 ₴

Смарт-вібратор у трусики Magic Motion Nyx
1 835 ₴

Смарт-пульсатор Magic Motion Magic Duet
1 954 ₴
Подвійне ерекційне кільце Magic Motion Fun Town Rise Чорне
1 910 ₴
Смарт-вібратор Magic Motion Candy
1 599 ₴

Вакуумний кліторальний смарт-стимулятор Magic Motion Unicorn
1 954 ₴