
Mitsubishi Electric
Кондиціонер Mitsubishi Electric PLA-M60EA/PUHZ-SHW140YHA касетний Zubadan інвертер (380V)
ТипСпліт-система
Монтажнастінний
Максимальна кількість внутрішніх блоків, шт1
Коефіцієнт енергоефективності охолодження EER / SEER6/7,41
Коефіцієнт енергоефективності обігріву COP / SCOP6,13/4,6
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
256 669 ₴ найнижча за 30 днів256 669 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2609-14
Пропозиції магазинів
1 магазин
Характеристики
| Тип | Спліт-система |
| Монтаж | настінний |
| Максимальна кількість внутрішніх блоків, шт | 1 |
| Коефіцієнт енергоефективності охолодження EER / SEER | 6/7,41 |
| Коефіцієнт енергоефективності обігріву COP / SCOP | 6,13/4,6 |
| Клас енергоефективності охолодження | А ++ |
| Клас енергоефективності обігріву | А ++ |
| Площа приміщення, м² | 18 |
| Споживана потужність (охолодження / обігрів), кВт | 0,3/0,38 |
| Потужність охолодження, кВт | 1,8 |
| Потужність обігріву, кВт | 2,3 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку (мін / макс), дБ | 22/41 |
| Розміри внутрішнього блоку (ВхШхГ), мм | 295х798х258 |
| Розміри зовнішнього блоку (ВхШхГ), мм | 600х792х299 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 20 |
| Максимальний перепад висот між блоками, м | 10 |
| Тип холодоагенту (к-ть, г) | R-410A (1350) |
| Охолодження | є |
| Обігрів | є |
| Очищення повітря | є |
| Іонізація | немає |
| Осушення повітря | є |
| Вентиляція | є |
| Приплив свіжого повітря (з вулиці) | немає |
Опис
Кондиціонер Mitsubishi Electric PLA-M60EA/PUHZ-SHW140YHA касетний Zubadan інвертер (380V) Mitsubishi Electric PLA-M60EA/PUHZ-SHW140YHA – це 3-фазний напівпромисловий касетний 4-х потоковий кондиціонер інверторного типу серії ZUBADAN (що з японського означає «супер обігрів»). Відомо, що продуктивність кондиціонерів, що використовують для обігріву приміщень низькопотенційне тепло зовнішнього повітря, зменшується при зниженні температури повітря. І це зниження дуже значне: при температурі -20°C теплопродуктивність на 40% менше від номінального значення, вказаного в специфікаціях приладів і виміряного при температурі +7°C. Саме з цієї причини кондиціонери не розглядають у країнах із холодними зимами як повноцінний нагрівальний прилад. Ставлення до них докорінно змінилося завдяки тепловим насосам Mitsubishi Electric на основі технології Zubadan. Новий дизайн підкреслює технічну досконалість моделі та її лідируючу позицію на кліматичному ринку. Завдяки спеціальному дизайну повітряних заслінок, що запобігає попаданню пилу та бруду на лицьову панель, а також антистатичному покриттю декоративної панелі, ваш кондиціонер залишатиметься чистим та охайним дуже довгий час. У кондиціонері застосовано спеціальний пластик, що дозволяє не застосовувати спеціальних миючих препаратів та економити на обслуговуванні обладнання. Конструктивно внутрішній блок PLA-M EA виконаний у супер тонкому корпусі, що дозволяє максимально зберегти висоту стелі – 258 мм. Панель PLP та пульт керування: не входять
Інші товари Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric Standard Multi 68 (7+7+9)
167 919 ₴
Mitsubishi Electric Design White Multi 68 (6+9+9)
171 907 ₴
Mitsubishi Electric Premium White Multi 68 (6+9+9)
193 842 ₴
Mitsubishi Electric Lossnay VL-100EU5-ER SMART by Ajax (Hub 2 White)
36 773 ₴
Mitsubishi Electric Design Silver Multi 68 (6+9+9)
178 839 ₴
Mitsubishi Electric Premium Pearl white Multi 68 (6+9+9)
210 575 ₴
Mitsubishi Electric Design Black Multi 68 (6+9+9)
172 079 ₴
Mitsubishi Electric Premium Black Multi 68 (6+9+9)
210 018 ₴