
Nur Die
Колготки Nur Die Компресійні 40 Den XXL (52-56) Чорні (719200)
ГарантіяВід виробника
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
155 ₴ найнижча за 30 днів155 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2609-14
Пропозиції магазинів
1 магазин
Характеристики
| Гарантія | Від виробника |
Опис
Напівпрозорі та злегка блискучі колготки щільністю 40 DEN від NUR DIE забезпечують надійну підтримку ваших напружених ніг завдяки градуйованому анатомічному градієнту тиску. Ці колготки ідеально сидять по фігурі завдяки використанню волокна. Колготки Fit in Form це високоякісні колготки, спеціально розроблені для великих розмірів. Вони розроблені, щоб забезпечити надійну підтримку ваших ніг, зберігаючи при цьому привабливий зовнішній вигляд. Напівпрозорий вигляд надає вашим ногам елегантного, але тонкого блиску. Колготки Fit in Form великих розмірів щільністю 40 DEN також відрізняються комфортною посадкою. Широкий пояс і ластка забезпечують зручну і оптимальну посадку. Колготки, особливо в розмірах 48-56, оснащені зручною ластівкою, що забезпечує додатковий комфорт. Ще одна відмінна риса цих колготок - посилена шкарпетка. Це підвищує міцність та довговічність колготок. Їх можна сміливо носити у різних випадках, не турбуючись про можливі ушкодження.
Інші товари Nur Die

Бюстгалтер Nur Die без кісточок Comfort BH без Push-up р. 85B Білий (835053)
344 ₴

Набір гольфів Nur Die 20 Den 2 пари one size Чорний (621802)
82 ₴

Жіночі шкарпетки Nur Die 611503 дихаючі короткі р. 39-42 Сірий/Біла смужка
89 ₴

Гольфи Nur Die 40 Den компресійні one size Чорний (619100)
79 ₴

Бюстгальтер Nur Die суперм'який Traum Weich без Push-up р. 85B Бордовий (835680)
518 ₴

Жіночі шкарпетки Nur Die 611503 дихаючі короткі р. 35-38 Сірий/Біла смужка
89 ₴

Жіночі шкарпетки Nur Die 490019 бамбукові короткі р. 35-38 Сірий
120 ₴

Жіночі шкарпетки Nur Die 490019 бамбукові короткі р. 39-42 Сірий
120 ₴