
Polk Audio
Акустическая система Polk Audio Monitor XT 60 Black
Гарантія12
Вага9.0 кг
ОпірСовместимость с выходами 4 и 8 Ом
Частота кросовера2700 Гц
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
25 875 ₴ найнижча за 30 днів25 875 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2409-09
Пропозиції магазинів
1 магазин
Характеристики
| Гарантія | 12 |
| Вага | 9.0 кг |
| Опір | Совместимость с выходами 4 и 8 Ом |
| Частота кросовера | 2700 Гц |
Інші товари Polk Audio

Polk audio MagniFi Mini AX
19 540 ₴

Акустическая система Polk Audio Monitor XT 15 Black
12 188 ₴

Акустическая система Polk Audio Signature S 50e Black
22 880 ₴

Акустическая система Polk Audio Signature S 55e Black
38 544 ₴

Акустическая система Polk Audio Signature S 60e Black
50 996 ₴

Акустическая система Polk Audio Signature S 60e White
74 475 ₴

Всепогодная акустика Polk Audio Atrium 6 White (пара)
13 200 ₴

Инсталляционная акустика Polk Audio RC65i
10 560 ₴