PRETTY LOVE
Вібратор PRETTY LOVE ANTONY, 10 function
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
515 ₴ найнижча за 30 днів515 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2509-17
Пропозиції магазинів
1 магазин
Опис
Цвет: Пурпурний. Материал . Вібратор Pretty Love Antony – це витончений та тонкий стимулятор, створений для вагінальної та кліторальної стимуляції. Його анатомічна головка ідеально підходить для масажу точки G, забезпечуючи яскраві та незабутні відчуття. Характеристики: Матеріал : гіпоалергенний силікон з бархатистою поверхнею Розміри : Повна довжина – 11,7 см Робоча довжина – 8,7 см Діаметр – від 2,3 см до 2,5 см Компактний та зручний у використанні, Pretty Love Antony легко проникає, не викликаючи дискомфорту. Завдяки плоскій головці він ефективно стимулює клітор, а тонкий стовбур ідеально підходить для делікатного вагінального проникнення. Іграшка оснащена 10 режимами вібрації – від м'якої постійної до інтенсивних пульсацій, які доведуть вас до оргазму за лічені хвилини. Управління здійснюється однією кнопкою на основі. Живлення: 1 батарейка AAA. Рекомендації: Використовуйте лубриканти на водній основі. Після використання очищайте іграшку спеціальним засобом та витирайте насухо.
Інші товари PRETTY LOVE
Ерекційне кільце з вібрацією PRETTY LOVE Powerful ring, 10 vibration functions
994 ₴
Прозорий мастурбатор вагіна PRETTY LOVE VACUUM CUP MASTURBATOR Planet ABS TPR
781 ₴
Вібростимулятор PRETTY LOVE MAGIC DEVIL, 10 thrusting settings 1 electric shock function
1 478 ₴
Ерекційне кільце PRETTY LOVE Powerful ring, 10 vibration functions
1 587 ₴

Віброяйце PRETTY LOVE Bradley
852 ₴

PRETTY LOVE DYLAN USB 4 waving 7 vibration
3 390 ₴

PRETTY LOVE Bishop Violet вібратор 18.2 см
400 ₴

PRETTY LOVE Algernon парний вібратор 9.5 см
1 450 ₴