
PRETTY LOVE
Вагінальні кульки Pretty Love Kegel Tighten up Lila
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
436 ₴ найнижча за 30 днів436 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2509-17
Пропозиції магазинів
1 магазин
Опис
Цвет: . Материал . Елегантні вагінальні кульки ніжно-рожевого кольору виконані з високоякісного силікону, приємного на дотик та безпечного для тіла. Кульки мають класичну круглу форму та оснащені зміщеним центром ваги, що забезпечує додаткову стимуляцію під час руху. Вони з'єднані міцною еластичною зв'язкою, а зручний шнурок дозволяє легко та безпечно витягувати їх після використання. Ця інтимна іграшка ідеально підходить для тренувань м'язів піхви, так і для приємних сексуальних ігор. Регулярне використання сприяє покращенню тонусу інтимних м'язів та посиленню відчуттів під час близькості. Характеристики: Вага однієї кульки – 39 г Загальна довжина – 16,3 см Діаметр – 3,2 см Для максимального комфорту рекомендується використовувати з лубрикантом на водній основі. Після використання очищайте іграшку спеціальним засобом для догляду за інтимними аксесуарами.
Інші товари PRETTY LOVE
Ерекційне кільце з вібрацією PRETTY LOVE Powerful ring, 10 vibration functions
994 ₴
Прозорий мастурбатор вагіна PRETTY LOVE VACUUM CUP MASTURBATOR Planet ABS TPR
781 ₴
Вібростимулятор PRETTY LOVE MAGIC DEVIL, 10 thrusting settings 1 electric shock function
1 478 ₴
Ерекційне кільце PRETTY LOVE Powerful ring, 10 vibration functions
1 587 ₴

Віброяйце PRETTY LOVE Bradley
852 ₴

PRETTY LOVE DYLAN USB 4 waving 7 vibration
3 390 ₴

PRETTY LOVE Bishop Violet вібратор 18.2 см
400 ₴

PRETTY LOVE Algernon парний вібратор 9.5 см
1 450 ₴