
Pro Wheel
Шатуни велосипедні (комплект) Pro Wheel CHARM-FD04S-TT 34T 175мм Black (CK0743) (Чорний)
GTIN2005534820542
Типшатуні (комплект)
КолірЧорний
АртикулRCH_19866
Матеріалсталь
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
4 556 ₴ найнижча за 30 днів4 556 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2709-17
Пропозиції магазинів
1 магазин
Характеристики
| GTIN | 2005534820542 |
| Тип | шатуні (комплект) |
| Колір | Чорний |
| Артикул | RCH_19866 |
| Матеріал | сталь |
| Наявність | Склад в Україні |
| Призначення | велосипедний спорт |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
Опис
Шатуни велосипедні Pro Wheel CHARM-FD04S-TT з довжиною 175 мм розроблені для велосипедного спорту з урахуванням потреб аматорів та досвідчених спортсменів. Матеріал виготовлення – сталь, що забезпечує значну міцність та довговічність навіть під інтенсивним навантаженням. Чорне пофарбування додає міського стилю та гармонійно виглядає на будь-якому велосипеді. Цей комплект сумісний з гірськими велосипедами та іншими моделями, які підтримують шатун з віссю діаметром 24 мм і квадратним кріпленням Boost. Зірочка має 34 зубці, що дає збалансовану передачу потужності для різних типів трас та умов катання. Основні характеристики та переваги Pro Wheel CHARM-FD04S-TT Довжина шатунів: 175 мм – підходить для більшості гірських велосипедів, оптимізуючи положення ноги і крутний момент. Кількість зубців: 34T – забезпечує хороше поєднання швидкості та керованості. Матеріал: сталь – витримує великі навантаження, знижуючи ризик деформації після тривалих поїздок. Вісь: 24 мм, що відповідає стандартам квадратного кріплення Boost, гарантує сумісність з широким переліком велосипедних рам та систем. Колір: чорний – стриманий вигляд, який не вибивається із загальної естетики велосипеда. Бренд Pro Wheel: зареєстрований у Тайвані, забезпечує деталі, створені з урахуванням багаторічного досвіду у виробництві велосипедних комплектуючих. Цей комплект шатунів у магазині “Ролики” підійде тим, хто цінує міцність та довгий термін служби компонентів без зайвих компромісів. Обираючи Pro Wheel CHARM-FD04S-TT, в
Інші товари Pro Wheel

Каретка для велосипеда Pro Wheel PW-BB73 Black (BB1901) (Чорний)
1 173 ₴

Шатуні велосипедні (комплект) Pro Wheel CHARM-FD04S 34T 170мм Black (CK0741) (Чорний)
2 436 ₴

Шатуні велосипедні (комплект) Pro Wheel CHARM-FD04S 34T 175мм Black (CK0740) (Чорний)
2 436 ₴

Шатуні велосипедні (комплект) Pro Wheel RAID-501 36-22T 175мм Black (CK0745) (Чорний)
2 075 ₴

Шатуні велосипедні (комплект) Pro Wheel TC-CY03 42-32-22T 175мм Black (CK0746) (Чорний)
1 534 ₴