KING TONY
Ліхтар телескопічний ЛЕД
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
434 ₴ найнижча за 30 днів391 ₴ за 90 днів
06-2709-25
Пропозиції магазинів
1 магазин
Опис
Ліхтар світлодіодний, телескопічний, магніт, 3 елементи, 4хLR44 Особливості та опис: – світлові елементи 3 LED – магніт у торці рукояті - Телескопічна рукоять 170-560 мм - Гнучка поворотна головка - живлення 4 х LR44 (у комплекті) Матеріал корпусу: алюміній, сталь, пластик Габарити: 170 x 22 x 22 мм Вага: 0,095 кг
Інші товари KING TONY

Викрутка KING TONY цанговая жало Sl 4ммxPH1 (24311140)
446 ₴

King Tony 33433-065
6 000 ₴

Викрутка KING TONY Sl 6,5х400 мм (14226516)
779 ₴

Викрутка KING TONY прецізійна SL 0,6 х 40 мм (14320615)
497 ₴

King Tony 33832-180
35 000 ₴

King Tony 33411-040
7 900 ₴

Болторіз KING TONY 30" / 750 мм (6131-30)
2 961 ₴

Ключ KING TONY вороток 1/2" Г-подібний 315 мм 105 град. під подовжувач (4583-12R)
900 ₴