
Rico by D'Addario
Тростина для тенор саксофона Rico by D'Addario La Voz - Tenor Sax Medium Soft (1 шт)
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
92 ₴ найнижча за 30 днів92 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2509-09
Пропозиції магазинів
1 магазин
Опис
Тростина для тенор саксофона Rico by D'Addario La Voz - Tenor Sax Medium Soft (1 шт) забезпечує глибоке звучання, що особливо підходить для джазових музикантів. Тростини даної серії мають посилену основу та традиційний зріз. Вони є універсальними і підходять для виконання в будь-якому музичному стилі. Особливості Товщина: 2.0 Посилена основа Традиційний зріз Ідеальна для джазових музикантів
Інші товари Rico by D'Addario

Тростина для кларнета Bb Rico by D'Addario La Voz - Bb Clarinet Hard (1 шт)
46 ₴

Тростина для сопрано саксофона Rico by D'Addario La Voz - Soprano Sax Medium (1 шт)
58 ₴

Тростини для тенор саксофона Rico by D'Addario Rico - Tenor Sax #3.0 (3 шт)
247 ₴

Тростини для кларнета Bb Rico by D'Addario La Voz - Bb Clarinet Medium Soft (10 шт)
438 ₴

Тростини для сопрано саксофона Rico by D'Addario La Voz - Soprano Sax Soft (10 шт)
544 ₴

Мундштук для альт саксофона Rico by D'Addario Graftonite #B5 (Medium Chamber)
1 266 ₴

Мундштук для альт саксофона Rico by D'Addario Graftonite #A3 (Large Chamber)
1 266 ₴

Лігатура та ковпачок для кларнета Bb Rico by D'Addario RCL1N Ligature & Cap Set Nickel-Plated
1 136 ₴