TMG POWER
Дизельний генератор TMG POWER TMGB-350 (KMA-TMGB-350)
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
1 771 180 ₴ найнижча за 30 днів1 771 180 ₴ за 90 днівЗараз найкраща ціна
06-2609-01
Пропозиції магазинів
1 магазин
Опис
Транспортний набір WL12+WF12
Інші товари TMG POWER

Дизельний генератор TMG POWER TMGB-50
535 991 ₴

Дизельний генератор TMG POWER ECOB-25
396 067 ₴
Дизельний генератор TMG POWER ECOB-25 (KMA-ECOB-25)
404 150 ₴

Дизельний генератор TMG POWER ECOB-35
441 000 ₴

Дизельний генератор TMG POWER ECOB-50
519 821 ₴

Дизельний генератор TMG POWER ECOB-88
655 796 ₴

Дизельний генератор TMG POWER TMGB-110 KVA
578 456 ₴

Дизельний генератор TMG POWER TMGB-150
895 602 ₴