
XP-Pen
Графічний дисплей XP-Pen Artist Ultra 16 black, 15.6", 5080 LPI, 16384 levels, 3840x2160, Сенсорний (ZP-00000008660)
КолірЧорний
Розмір405.0 x 273.0 x 13.5 мм
Стилусцифрова ручка X3 Pro / тонка ручка X3 Pro
Точність±0.4 мм (по центру)
Об'єм гами99% Adobe RGB, 99% sRGB, 98% Display P3
ШІ-помічникЗапитайте про характеристики, сумісність чи комплектацію — відповімо за описом товару.
Динаміка ціни
43 538 ₴ найнижча за 30 днів43 444 ₴ за 90 днів
06-2709-15
Пропозиції магазинів
1 магазин
Характеристики
| Колір | Чорний |
| Розмір | 405.0 x 273.0 x 13.5 мм |
| Стилус | цифрова ручка X3 Pro / тонка ручка X3 Pro |
| Точність | ±0.4 мм (по центру) |
| Об'єм гами | 99% Adobe RGB, 99% sRGB, 98% Display P3 |
| Вага нетто | 1.53 кг |
| Кут огляду | 170° |
| Яскравість | 350 ніт |
| Робоча зона | 344.2 x 193.6 мм (15.6 дюймів) |
| Назва моделі | MD160UH |
| Тип РК-дисплея | AMOLED 60Гц |
| Вхідна напруга | AC 100-240 В |
| Колір монітора | 1.07 млрд кольорів (нативні 10 біт) |
| Назва продукту | Artist Ultra 16 |
| Відеоінтерфейс | 2 x Повнофункціональний USB-C |
| Вихідна напруга | 12 В, 2.5 А |
Інші товари XP-Pen

Графічний планшет XP-Pen Deco Pro S
5 723 ₴

Графічний планшет XP-Pen Magic Note Pad 10.9 (CDM1101U-BEU)
16 563 ₴

Планшет-монітор XP-Pen Artist12 Pen Display (3nd Gen) Gray (CPCD121FH-GR)
17 499 ₴

Графічний планшет XP-Pen Deco Fun L Black
3 240 ₴

Монітор-планшет XP-Pen Artist 22 Plus Black (MD22FH_EU)
29 051 ₴

Планшет-монітор XP-Pen Artist 14 Pro (2nd Gen) (MD140FH_AD41)
27 999 ₴

XP-Pen Artist Pro 19 Gen 2
40 240 ₴

XP-Pen Artist 24 Pro
43 880 ₴